akcija

Krovėjai 2 ir mikroautobusas 45 eur./val

Darbo valandomis nuo 08 iki 16 val.

Geriausia perkraustymo paslaugos kaina Lietuvoje!

Jai manote kad į mikroautobusą visi daiktai netilps rinkitės 2 paketą tik nepamirškite kad automobiliams reikia daugiau vietos pastatyti nei lengvajai mašinai.

Papildomai

  • Krovėjas pakuotojas: 15 Eur./val.
  • Krovininis mikroautobusas: 20 Eur/val.
  • Krovininis mikroautobusas užmiestyje: nuo 0.45 Eur./km.
  • Perkraustymo dėžės nuoma (5 sluoksnių) – 1,50 Eur./vnt.
  • Perkraustymo dėžės pardavimas (5 sluoksnių) – 2.10Eur./vnt.
  • Lipni juostelė – 1,16 Eur./vnt.
  • Pakavimo plėvelė- 7 Eur /vnt.

Užsakant tik krovėjus minimalus darbo laikas dvi valandos

Galime jums pasiūlyti įvairaus didžio transporto nuo mikroautobuso iki sunkvežimio 9 tonų. Mielai padėsime su kraustymų ar transporto paslaugomis.

Darbai apdrausti bendruoju civiliniu draudimu.

– Perkraustome įmonių ir gyventojų turtą.

– Pervežame įvairius krovinius (baldus, pianinus, buitinę techniką)

Perkraustymo paslaugos pigiau

Įmonių, ofisų, biurų perkraustymas

1. Galite samdytis tik transportą, atvažiuosime pas Jumis ir tereikės sukrauti daiktus į transporto priemonę, tada nuvežus iškrauti daiktus iš transporto priemonės. Tokiu būdu perkraustyno paslaugos kaina būtų pigiausias varijantas.

2. Galite maišelius, lengvas dėžes ir kitokius daiktus sunešti krovėjams arčiau krovinio taxi taip bus sutaupyta nemažai krovėjų perkraustymo laiko, baldus, sunkesnius daiktus ar nepatogius gabenti krovinius turės susinešti kraustukai krovėjai, o tai jau didelis pagelbėjimas ir laiko sutaupimas. Tokiu būdų perkraustymo paslaugos kaina bus mažesnė.

3. Jeigu negalite dėl tam tikrų priežasčių pagelbėti, tada galite viską tinkamai paruošti kraustymui. Sudėti daiktus į dėžes, supakuoti dūžtančius daiktus, surūšiuoti mažesnius daiktus.

Naudingi patarimai kraustantis

Atvykus krovėjams detaliai papasakokite kurie daiktai kur tūrės keliauti, jeigu norite pervežti į kelias vietas, kad krovėjai galėtų orentuotis kaip tinkamai pakrauti krovininį automobilį, kad visi daiktai tilptų. Jeigu atsiranda papildomai stalas apie kurį nebuvo pasakyta, kad važiuos – tada krovėjai turės persikrauti automobilį, kad tilptų papildomas baldas, o tai užima laiko.

Visus daiktus tinkamai supakuokite, kad pervežant daiktai nesusigadintų. Dėžes pažymėkite, jeigu – dūžtančių daiktų. Tiesiog, kad būtų aišku jog ant tos dėžės negalima nieko dėti sunkaus. Drabužius galite dėti į patvarius šiukšlių maišus. Nebūtina, kad viskas būtų sukrauta į dėžes. Tik atminkite, kad negalima dėti į maišus aštrių daiktų ir indų.

Taip pat jai turite savo automobilį pastatykite jį iš vakaro arčiau laiptinės, kad atvykus kraustymo automobiliui būtų kur jų pastatyti ir nereiktų nešioti daiktų toli iki krovininio autobusiuko.

Atminkite. Daugiau krovėjų nereiškia, kad geriau. Kartais daugiau krovėjų nešdami daiktus siauromis laiptinėmis, kolidoriais, liftu gali trukdyti poto vieni kitiems.

Taip pat nesirinkite vieno krovėjo, nes kai bandote sutaupyti perkraustymo paslaugos kaina, nereiškia kad taip ir bus. Dažnai būna, kad pasamdo vieną krovėją ir jis užtrunka porą valandų ar net daugiau negu pasamdyti du krovėjai. Galvojama, kad klientas pats galės pagelbėti, bet pasirodo neįvertino savo jėgų ir nebegali pagėlbėti tada tenka visus daiktus sunešti mūsų krovėjui vienam, o tai užtrunka. Krovėjas turi nepatogiu maršrutu pergabenti didelių gabaritų arba svorio krovinį.

Perkraustymo paslaugos kaina būna pigiau, kai viską tinkamai paruošiate ir leidžiate jūsų daiktus pervežti prafiosionalams, o ne naujokams. Labai svarbu, kad krovėjai būtų tinkamai paruošę daiktus pervežimui, nes dažnai būna pervežant daiktus, išsikraipo patys baldai, suskyla stiklinės baldų detalės, kraustukai darbuotojai puikiai išmano tokius niuansus. Tada kraustymas nevirs netvarka ir viskas bus atlikta tinkamai.

Linkime malonaus ir pigaus kraustymo Kraustukai