Geriausia perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina!

Jeigu dvejojate ar visi daiktai tilps į mikroautobusą, rinkitės antrąjį varijantą. Tokiu atveju nepamirškite, kad kroviniui automobiliui reikės daugiau vietos privažiuoti arčiau pasikrovimo vietos.

akcija!

Krovėjai 2 ir mikroautobusas 50 eur./val

Darbo valandomis nuo 08 iki 16 val.

Galime jums pasiūlyti įvairaus dydžio transportą, nuo mikroautobuso iki sunkvežimio 9 tonų. Mielai padėsime su kraustymo ar transporto paslaugomis.

Papildomai

 • Krovėjas pakuotojas: 15 Eur./val.
 • Krovininis mikroautobusas: 20 Eur/val.
 • Krovininis mikroautobusas užmiestyje: nuo 0.45 Eur./km.
 • Perkraustymo dėžės nuoma (5 sluoksnių) – 1,50 Eur./vnt.
 • Perkraustymo dėžės pardavimas (5 sluoksnių) – 2.10Eur./vnt.
 • Lipni juostelė – 1,16 Eur./vnt.
 • Pakavimo plėvelė- 7 Eur /vnt.

Užsakant tik krovėjus minimalus darbo laikas dvi valandos

Vietinių pervežimų Lietuvoje kaina priklauso nuo konkretaus maršruto, krovinio tipo, krovinio matmenų ir svorio. Atsižvelgiant į minėtus kriterijus kiekvienu atveju paskaičiuojama konkreti paslaugų kaina.

 • Krovinio dydis ir svoris
  Kaina – skaičiuojama pagal krovinio užimamą vietą ir svorį. Dažnu atveju vežant sunkius krovinius – ribojamas vietos panaudojimas, nes – vežamo svorio ribojimas. Kitu atveju lengvo svorio, bet daug užimantys kroviniai netelpa ir reikia vežti papildomai.
 • Krovinio tipas
  Tam tikriems kroviniams gabenti – taikomi specialūs reikalavimai ar reikia tinkamai įpakuoti ar pritvirtinti. Tai užima papildomai laiko.
 • Transportavimo atstumas
  Pervežimo kainą lemia atstumas tarp pakrovimo ir iškrovimo taškų. Būna tveju, kai vežti reikia netoli, bet norint privežti krovinį arčiau reikia surasti vietą automobiliui arba kiek atokiau pasistatyti ir pervežti krovinį.
 • Pristatymo laikas
  Priklauso nuo pervežimo maršruto, pakrovimo ir iškrovimo vietų. 

Perkraustymo paslaugos kaina vilniuje pigiau

Siūlome lanksčias sąlygas kiekvienam klientui. Dirbame bent kuriuo paros metu, kiekvieną dieną. Viską tinkamai supakuojame, suruošiame ir surenkame, bei pastatome, kaip pageidausite. 

Imoniu, ofisu, bendru erdviu, parodu pervežimo, perkraustymo paslaugos Vilniuje ir Lietuvoje

Galite samdytis tik transportą, atvažiuosime pas Jumis ir tereikės sukrauti daiktus į transporto priemonę, tada nuvežus iškrauti daiktus iš transporto priemonės. Tokiu būdu perkraustyno paslaugos kaina būtų pigiausias varijantas.

Maišelius, lengvas dėžes ir kitokius daiktus sunešti krovėjams arčiau krovininio automobilio, baldus, sunkesnius daiktus ar nepatogius gabenti krovinius susineš kraustukai krovėjai. Tokiu būdų perkraustymo paslaugos kaina bus mažesnė.

Jeigu negalite dėl tam tikrų priežasčių pagelbėti, tada galite viską tinkamai paruošti kraustymui. Sudėti daiktus į dėžes, supakuoti dūžtančius daiktus, surūšiuoti mažesnius daiktus.

Linkime malonaus ir pigaus kraustymo Kraustukai

Naudingi patarimai kraustantis

Siūlome geriausius patarimus, norint sumažinti perkrasutymo paslaugos kainą. Siūlome, tik pervežimo paslaugas, tokiu atveju kaina bus mažiausia.

Nurodykite daiktų vietas

Atvykus krovėjams detaliai papasakokite kurie daiktai kur tūrės keliauti, jeigu norite pervežti į kelias vietas, kad krovėjai galėtų orientuotis kaip tinkamai pakrauti krovininį automobilį. Jeigu atsiranda papildomai stalas apie kurį nebuvo pasakyta, kad važiuos - tada krovėjai turės persikrauti automobilį, kad tilptų papildomas baldas, o tai užima papildomo laiko.

Supakuokite krovinį

Visus daiktus tinkamai supakuokite, kad pervežant daiktai nesusigadintų. Dėžes pažymėkite, jeigu pakrauta dėžė turi dūžtančių daiktų. Tiesiog, kad būtų aišku jog ant tos dėžės negalima nieko dėti sunkaus. Drabužius galite dėti į patvarius šiukšlių maišus. Nebūtina, kad viskas būtų sukrauta į dėžes. Tik atminkite, kad negalima dėti į maišus aštrių daiktų ir indų.

Vieta autobusiukui

Taip pat jei turite savo automobilį pastatykite jį iš vakaro arčiau laiptinės, kad atvykus kraustymo automobiliui būtų kur pastatyti ir nereiktų nešioti daiktų toli iki krovininio automobilio.

Nepersistenkite

Atminkite. Daugiau krovėjų nereiškia, kad geriau. Kartais daugiau krovėjų nešdami daiktus siauromis laiptinėmis, kolidoriais, liftu gali trukdyti poto vieni kitiems.

Tinkamai pasirinkite

Taip pat nesirinkite vieno krovėjo, nes kai bandote sutaupyti perkraustymo paslaugos kaina, nereiškia kad taip ir bus. Dažnai būna, kad pasamdo vieną krovėją ir jis užtrunka porą valandų ar net daugiau negu pasamdyti du krovėjai. Galvojama, kad klientas pats galės pagelbėti, bet pasirodo neįvertino savo jėgų ir nebegali pagėlbėti tada tenka visus daiktus sunešti mūsų krovėjui vienam, o tai užtrunka ilgiau. Krovėjas turi nepatogiu maršrutu pergabenti didelių gabaritų arba svorio krovinį.

Paruoškite krovinį kelionei

Perkraustymo paslaugos kaina būna pigiau, kai viską tinkamai paruošiate ir leidžiate jūsų daiktus pervežti prafiosionalams, o ne naujokams. Labai svarbu, kad krovėjai būtų tinkamai paruošę daiktus pervežimui, nes dažnai būna pervežant daiktus, išsikraipo patys baldai, suskyla stiklinės baldų detalės, Kraustukai darbuotojai puikiai išmano tokius niuansus. Tada kraustymas nevirs netvarka ir viskas bus atlikta tinkamai.