Saugiai ir greitai

Krovėjo - vairuotojo paslaugos Vilniuje ir Lietuvoje!

Kraustukai krovėjai – vairuotojai padės lengvai ir greitai pervežti visus krovinius.  Krovėjai – vairuotojai atvyks į pageidaujamą vietą, supakuos, paruoš krovinį ar daiktus transportavimui ir transportuos krovinį kur pageidausite.

Nuvežę krovinį, mūsų darbuotojai mielu noru padės baldus, buitinę techniką surinkti, jeigu buvo išardyta. Darbuotojai išpakuos iš pakavimo priemonių ir daiktus padės į tą vietą kur pageidausite. 

Kraustukai krovėjai vairuotojai turi visus įrankius, kurių pagalba padėsime pervežti įvairius krovinius, padėsime nuo supakavimo iki spintelių pakabinimo ant sienos ar surinkimo Jūsų daiktų.

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Saugiai ir greitai pervešime krovinį

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai perkraustyti Jūsų turtą. Tinkamai paruošiame daiktus pervežimui. 

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Apdrausta draudimu

 

Visi perkraustymo darbai – apdrausti civiliu atsakomybės draudimu. Mums rūpi atliekamos krovinių transportavimo paslaugos.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Lankstumas pagal poreikius

Lanksčiai ir draugiškai tariamės kada, kur ir kaip būtų patogiausia atlikti daiktų ir krovinių pervežimą. Atvažiuosime ryte ar po darbo ir savaitgaliais. 

Klientai užsako paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu

Kraustymo paslaugos Vilniuje kraustukai saugiai greitai su draudimu

Leiskite atlikti darbą profesionalams, kurie išmano kaip tinkamai supakuoti, paruošti daiktus, kraustukai komanda – žmonės kurie kiekvieną dieną atlieka pervežimus, todėl perkraustymas vilniuje bus atliktas greitai, sklandžiai, kaina bus tik smagus gyvenimiškas potyris.

Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome ir transporto paslaugas. 

Krovinių pervežimas Vilniuje ir Vilniaus rajone iki 100km spinduliu. Vietiniai pervežimai, baldų surinkimas, perrinkimas, montavimas, persikraustymas Vilniuje. Perkraustysime įvairiausius daiktus – muzikos techniką, statybinių prekių pervežimas, dekoracijų, buitinės technikos pervežimas – puiki išeitis sutaupyti laiko.

Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Pradžiai paruošime daiktus pervežimui arba perkraustymui, tada tinkamai supakavus, apsaugojus daiktus, krovinius, įrankius, prekes ir t.t. Užnešime tinkamai supakuotus siuntinius arba nunešime kur pageidaujate. Kraustukai siūlomos  perkraustymo paslaugas atliekame greitai. Kraustukai – perkraustytojai, kurie tinkamai sudės daiktus taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų autobusiuką. Mielu noru padėsime pernešti daiktus, perkraustyti krovinį, galime transportuoti krovinius 100km nuo Vilniaus.
Visos kraustukų transportavimo paslaugos – apdraustos draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

Leiskite pasirūpinti baldų, daiktų, bei prekių pervežimu. Baldų pervežimas Vilniuje – labai atsakingas ir pasiruošimo reikalaujantis darbas. Visi norime, kad persikraustymas būtų kuo paprastesnis. Krovininis taksi, kurį naudoja kraustukai pervežimo komanda – vienas iš didžiausių, vienu pervežimu pervešime daugiau daiktų. Kraustukai komanda saugiai ir gražiai sudės daiktus taip, kad pervežimo paslaugos kaina būtų kuo mažesnė. Visi mes norime, kad kraustymo paslaugos būtų atliktos profesionaliai. Krovinių pervežimas Vilniuje pigiai. Krovinių pervežimas atliekamas profesionalių meistrų rankose – patikimas pasirinkimas!

Krovėjo - vairuotojo pervežimo kasdienybė

Krovėjo - vairuotojo paslaugos

Kraustukai.lt krovėjų paslaugos Vilniuje yra puiki išeitis. Mūsų įmonė apima, ne  tik  daiktų  pervežimą nuo taško A iki taško  B, bei galite  užsisakyti krovėjų paslaugą, nes greičiausiai gyvenate penktame aukšte, kur nėra lifto, ir nežinote kaip saugiai pernešti baldus. Dažnai daiktus reikia pernešti siaurais kolidoriais. Krovėjai ne tik nuneštų Jūsų daiktus į mikroautobusą, bet ir padės viską supakuoti. Kitos paslaugos – pakavimo reikmenų nuoma arba pardavimas.

Pervežimo paslaugos atliekamos kiekvieną dieną. Pervežame labai įvairius krovinius. Ar tai būtų labiau kasdieninis dalykas – įmonės darbuotojų dovanos, baldai, dėžės su kroviniu. Pervežimo paslaugas esame atlikę pervežant ir labiau nekasdieninius krovinius, transportuojant egzotinių gyvūnų ekspoziciją su visais esančiais akvariumais, egzotiniais gyvūnais. Pervežamme bent kokių matmenų daiktus – siaurais kolidoriais, laiptais, siauromis daugiabučių kolidorių laiptinėmis.

Turime įrankius transportuoti bent kokius krovinius. Ar tai būtų milžiniškas pianinas. Ar tai būtų spintelės, kambario, patalpų baldai ar tiesiog daiktai telpantys kartoninėse dėžėse.

Teikiame pakavimo priemonių nuomą ir pardavimo paslaugas.

Kraustukai padės pervežti visus krovinius

Krovėjas – vairuotojas atvyks padėti perkraustyti ir transportuoti krovinius. Krovėjo paslaugos atliekamos tinkamai paruošus krovinį pervežimui, ergonomiškai ir talpiai išdėsčius daiktus, dėžes krovininiame mikroautobusiuke. Profesionalios pervežimo paslaugos. Krovinių transportavimo paslaugos tinkamas varijantas žmonėms, kurie nori greitai atlikti pervežimo paslaugas. 

Dažnai matome žmonės Senukų prekybos centruose renka kartonines dėžes, nes nežino kur jų galima įsigyti. Todėl mes galime pasiūlyti saugias trissluoksnes dėžes, kurias galite išsinuomoti ar nusipirkti. Dar viena paslauga: baldų surinkimas, tai yra atsakingas ir kruopštus darbas, neretai tenka taisyti klientų klaidas, kai susuka ne tas detales ir baldas negali tinkamai funkcionuoti arba susukant baldus sugadinamos sujungimo vietos.

Kraustymo paslaugos Vilnius. Mes atliekame kraustymus jau 8 metus. Atlikome daugiau nei 4000 kraustymų. Pervežėme daugiau nei 300 pianinų. Todėl kraustymo paslaugos mums nenaujas darbas.