Buto perkraustymas

Buto - namo perkraustymas

Mandagūs, profesionalūs, punktualūs kraustukai.lt darbuotojai pasirūpins Jūsų buto, ofiso, parduotuvės ar namo perkraustymu. Pirmiausia susitarę su Jumis tinkamai paruošime daiktus paruošime pervežimui. Supakuosime, įviniosime į apsaugines medžiagas arba sudėsime krovinį į dėžes. Pervežę daiktus galėsime perkelti spinteles, komodas, lovas, fotelius, sekcijas ir kitus namų apyvokos daiktus pagal Jūsų poreikius.

  • Supakuosime saugiai daiktus pervežimui
  • Išrinksime patalpose esančius baldus. supakuosime ir surinksime naujuose namuose
  • Buitinės technikos perkraustymas
  • Sandėliukų perkraustymas
  • Daiktų, įrankių, seifų, sporto inventoriaus, buto ar namo daiktų krovimas – iškrovimas

Padėsime persikraustyti į kitas patalpas. Jums nereikės rūpintis, kad gryžus iš po sunkios darbo dienos reikės sudėlioti daiktus į jų vietas taip, kad galėtumėte ramiai gyventi. Gryžę į naujus namus, jausitės ne kaip svečiai, o kaip namuose. Po sunkios darbo dienos galėsite pasiilsėti ant sofos, puikiai išsimiegoti ant lovos.

Namo perkraustymas ir pervežimas

Dažnai vykdant namų perkraustymą klientams kyla klausimų, dėl didelių gabaritų baldų pervežimo ir montavimo. Profesionalūs kraustukai.lt darbuotojai – pasirengę padėti. Turime darbo įrankius, esant poreikiui išrinkti baldus, buitinę techniką, kad būtų patogu transportuoti. Labai svarbu tinkamai parengti daiktus, kad užnešant sofą ar kokį kitą didesnį baldą laiptais, kad būtų kuo saugesnis, greitesnis ir sklandesnis darbų atlikimas.

Perkraustę baldus, juos tinkamai išpakuosime. Surinksime ir sumontuosime baldus taip, kad visos lentynos, durelės, stalčiai, stiklinės dalys išliktų sveikos, švarios. Sumontuosime ir surinksime baldus taip, kad Jums tereikės pasakyti kurioje vietoje pastatyti.

Ofiso, biuro, įmonių, parodų, parduotuvės, sandėlių perkraustymas

Mielu noru padėsime pervežti daiktus, krovinius ir techniką. Tūrėdami įrankius ir supratimą tinkamai paruošime įvairius stendus, stalus ar įprastą parduotuvių, parodų, sandėlių, įmonių įrangą, daiktus pervešime į kitas patalpas. Pervežę galėsime daiktus paruošti sandėliavimui arba pastatyti į atinkamą vietą. Įgudę darbuotojai padės išmontuoti kasas, pervežti šaldytuvus, stakles, technologinę įrangą, išardyti lentynas ir supakuoti, nuimsime reklaminius stendus, apšvietimą, tai tik nedidelė dalis darbų kuriuos atliksime. Perkraustome įmonių, biurų ofisus ir pagalbines, gamybines patalpas. Dirbame ir su itin didelės apimties darbais. Dažnai tenka perkraustyti įmonės archyvus.

Baldų pervežimas
Įmonių, ofisų, biurų perkraustymas
Krovinių pervežimas