Saugiai ir greitai

Krovinių pervežimo paslaugos

Pervežame visus krovinius, daiktus. Supakuojame, nuvežame ir paruošiame viską naudojimui.

Padėsime atlikti butų, namų, didžiulių gamybinių patalpų, kavinių, barų, parduotuvių – prekių, daiktų, krovinių transportavimą į kitą vietą. Pasirūpinsime visų baldų, prietaisų, archyvų, motociklų, seifų, akvariumų, egzotinių gyvūnų pervežimo, muzikos instrumentų, trapių daiktų pervežimo ir kraustymo paslaugas.

Pasirūpinsime krovinio supakavimu, išardymu, surinkimu, montavimu. Greitai ir saugiai perkraustysime patalpas, kambarius ir kitas vietas. Pagal susitartą planą atliksime visus reikalingus transportavimo, krovimo darbus.

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Saugiai ir greitai perkraustysime krovinį

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai perkraustyti Jūsų turtą. Tinkamai paruošiame daiktus pervežimui. 

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Perkraustymo paslaugos apdraustos draudimu

Visi perkraustymo darbai – apdrausti civiliniu atsakomybės draudimu. Mums rūpi atliekamos krovinių transportavimo paslaugos.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Lankstumas pagal poreikius

Lanksčiai ir draugiškai tariamės kada, kur ir kaip būtų patogiausia atlikti daiktų ir krovinių perkraustymą. Atvažiuosime ryte, po darbo ir savaitgaliais. 

Klientai užsako perkraustymo paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu

Kraustymo paslaugos Vilniuje kraustukai saugiai greitai su draudimu

Leiskite atlikti darbą profesionalams, kurie išmano kaip tinkamai supakuoti, paruošti daiktus ir krovinius, kraustukai komanda – žmonės kurie kiekvieną dieną atlieka pervežimus, todėl perkraustymas Vilniuje arba Lietuvoje bus atliktas greitai, sklandžiai.

Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome ir krovininio transporto paslaugas. 

Krovinių pervežimas, vietiniai pervežimai, baldų surinkimas, perrinkimas, montavimas, patalpų, biurų, butų persikraustymas Vilniuje. Perkraustysime įvairiausius daiktus – muzikos techniką, statybinių prekių pervežimas, dekoracijų, buitinės technikos pervežimas, pervežame ir egzotinių gyvūnų parodas – kraustukams nesudėtingas bent koks krovinys.

Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Pradžiai paruošime daiktus pervežimui arba perkraustymui, tada tinkamai supakavus, apsaugojus daiktus, krovinį, įrankius, prekes ir t.t. Nuvešime tinkamai supakuotus siuntinius arba nunešime kur pageidaujate, surinksime arba sudėsime į būsimas vietas.

Kraustukai siūlomos  perkraustymo paslaugas atliekamos greitai. Kraustukai – perkraustytojai, kurie tinkamai sudės daiktus taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų autobusiuką.

Mielu noru padėsime pernešti daiktus, krovinį, galime transportuoti krovinius Vilniaus apskrityje ir visoje Lietuvoje. Visos kraustukų transportavimo paslaugos – apdraustos civiliniu draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

Leiskite pasirūpinti baldų, daiktų, buitinės technikos bei prekių pervežimu. Baldų pervežimas Vilniuje – labai atsakingas ir pasiruošimo reikalaujantis darbas. Visi norime, kad persikraustymas būtų kuo paprastesnis.

Krovininis taksi, kurį naudoja kraustukai pervežimo komanda – vienas iš didžiausių, vienu pervežimu telpa daug daiktų, krovinių. Kraustukai komanda saugiai ir gražiai sudės daiktus taip, kad pervežimo paslaugos kaina būtų kuo mažesnė. Visi mes norime, kad kraustymo paslaugos būtų atliktos profesionaliai.

Krovinių pervežimas Vilniuje ir Lietuvoje pigiai. Dirbame nuo ankstyvaus ryto iki vėlyvaus vakaro. Kiekvieną dieną. Krovinių pervežimas atliekamas profesionalių meistrų rankose – patikimas pasirinkimas!

Krovinių pervežimo kasdienybė

Krovinių pervežimo paslaugos Vilniuje

Padėsime pervežti ar perkraustyti įvairius krovinius. Tinkamai transportuosime fizinių ir juridinių asmenų, įmonių patalpas.

Paruošime daiktus saugiam ir greitam transportavimui. Supakuosime, kad dūžtantys daiktai, prietaisai būtų tinkamai pervežti į naujas patalpas. Puikiai suprantame savo pareigą tinkamai atlikti greitas krovinių pervežimo paslaugas.

Suteikiame vietinių krovini ir siuntų pervežimo visoje Lietuvoje paslaugą. Siuntas ir krovinius pristatydami  paimant iš siuntėjo ir pristatant tiesiogiai gavėjui. Pasirūpinsime Jūsų siuntų ir kroviniųgreitu ir saugiu pervežimu.

Teikiant pervežimo paslaugas iš taško A į tašką B, apsvarstome visus galimus niuansus kiekvienam konkrečiam atvejui, o tada pasirenkame geriausią sprendimą, kuris patenkintų net ir išrankiausio kliento pageidavimus.

Kiekvienas gabenamas krovinys – draustas civilinės atsakomybės draudimu. Įsiklausome į kliento poreikius ir pasiūlome geriausią sprendimą. 

Krovinių pervežimo paslaugos Vilnius ir Lietuvoje

Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir operatyvus bei atsakingas kiekvieno krovinio gabenimas. Krovinių pervežimas mūsų klientus stebina greičiu – kroviniai tikslą pasiekia paros bėgyje.

Turim daug patirties išvežiojant prekes po parduotuves, valstybines įstaigas(vaikų darželiai, mokyklos, ligoninės, globos namai, kariuomenės daliniai), kavines, restoranus, privačius asmenis, ūkininkus, parodas ir renginius.

Baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų ir įvairių krovinių pervežimai. Gabename krovinius, siuntinius, keturačius, motociklus, buitinę techniką, statybines medžiagas ir t.t.

Ketinate pirkti statybines medžiagas, buitinę techniką ar bet kokias kitas didelių gabaritų prekes? Atliksime greitą bei saugų transportavimą. Prireikus – teikiame krovos darbus. Ši paslauga – viena dažniausiai užsakomų paslaugų Vilniaus mieste.

Vežame prekes iš baldų, čiužinių, veidrodžių salonų, prekybos centrų: Muresta, Celsis, Jaukurai, Ikea, Senukai, Ermitažas, Moki-Veži, Depo ir kitų.

Paletinių krovinių pervežimas. Nestandartinių krovinių pervežimas.
Pilnų bei dalinių krovinių pervežimas.

Greitos ir saugios perkraustymo paslaugos Vilniuje

Baldų krovėjų paslaugos svarba

Baldų pervežėjai kurie dirba nevienerius metus – pripratę ir jūsų kraustymą atliks greičiau, kokybiškiau.

Kai yra planuojamas baldų kraustymas atminkite jeigu baldai – 5 aukšte be lifto ir kraustotės į 4 aukštą, ar tikrai jums užteks tik kraustymo transporto, be pervežimo paslaugos, gal geriau pasirinkti ir krovėjų pagalbos paslaugą.

Juk be baldu užlipti į 4 aukštą kartais būna nelengva, o kai dar reikia nusileisti su baldais iš 5 aukšto ir juos poto pervežus užnesti į 4 aukštą tai tikrai nėra lengva.

Jūs sutaupysite savo jėgas bei laika ir apsisaugosite nuo grėsmes, kad pernešant sugadinsite baldus. Jums tereiks pasakyti kur daiktai turės važiuos ir krovėjai juos suneš į automobilį, bei saugiai juos pritvirtins automobiliyje. Perveš ir pastatys baldus kur pageidausite