Saugiai ir greitai

Krovinių pervežimo paslaugos

Pervežame visus krovinius, daiktus. Supakuojame, nuvežame ir paruošiame viską naudojimui.

Padėsime atlikti butų, namų, didžiulių gamybinių patalpų, kavinių, barų, parduotuvių – prekių, daiktų, krovinių transportavimą į kitą vietą. Pasirūpinsime visų baldų, prietaisų, archyvų, motociklų, seifų, akvariumų, egzotinių gyvūnų pervežimo, muzikos instrumentų, trapių daiktų pervežimo ir kraustymo paslaugas.

Pasirūpinsime krovinio supakavimu, išardymu, surinkimu, montavimu. Greitai ir saugiai perkraustysime patalpas, kambarius ir kitas vietas. Pagal susitartą planą atliksime visus reikalingus transportavimo, krovimo darbus.

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Atliekant pervežimo paslaugas svarbiausia kaina ir atsakingumas

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus.

Klientai užsako perkraustymo paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu.

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Lanksčiai ir draugiškai atliekame perkraustymo paslaugas. Jums patogiu laiku.

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai pervežtii Jūsų turtą.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Punktualumas, darbo kokybė, kruopštumas ir sąžiningumas – mūsų stipriosios pusės!

Krovinių pervežimo kasdienybė

Krovinių pervežimo paslaugos Vilniuje

Padėsime pervežti ar perkraustyti įvairius krovinius. Tinkamai transportuosime fizinių ir juridinių asmenų, įmonių patalpas.

Paruošime daiktus saugiam ir greitam transportavimui. Supakuosime, kad dūžtantys daiktai, prietaisai būtų tinkamai pervežti į naujas patalpas. Puikiai suprantame savo pareigą tinkamai atlikti greitas krovinių pervežimo paslaugas.

Suteikiame vietinių krovini ir siuntų pervežimo visoje Lietuvoje paslaugą. Siuntas ir krovinius pristatydami  paimant iš siuntėjo ir pristatant tiesiogiai gavėjui. Pasirūpinsime Jūsų siuntų ir kroviniųgreitu ir saugiu pervežimu.

Teikiant pervežimo paslaugas iš taško A į tašką B, apsvarstome visus galimus niuansus kiekvienam konkrečiam atvejui, o tada pasirenkame geriausią sprendimą, kuris patenkintų net ir išrankiausio kliento pageidavimus.

Kiekvienas gabenamas krovinys – draustas civilinės atsakomybės draudimu. Įsiklausome į kliento poreikius ir pasiūlome geriausią sprendimą. 

Krovinių pervežimo paslaugos Vilnius ir Lietuvoje

Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir operatyvus bei atsakingas kiekvieno krovinio gabenimas. Krovinių pervežimas mūsų klientus stebina greičiu – kroviniai tikslą pasiekia paros bėgyje.

Turim daug patirties išvežiojant prekes po parduotuves, valstybines įstaigas(vaikų darželiai, mokyklos, ligoninės, globos namai, kariuomenės daliniai), kavines, restoranus, privačius asmenis, ūkininkus, parodas ir renginius.

Baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų ir įvairių krovinių pervežimai. Gabename krovinius, siuntinius, keturačius, motociklus, buitinę techniką, statybines medžiagas ir t.t.

Ketinate pirkti statybines medžiagas, buitinę techniką ar bet kokias kitas didelių gabaritų prekes? Atliksime greitą bei saugų transportavimą. Prireikus – teikiame krovos darbus. Ši paslauga – viena dažniausiai užsakomų paslaugų Vilniaus mieste.

Vežame prekes iš baldų, čiužinių, veidrodžių salonų, prekybos centrų: Muresta, Celsis, Jaukurai, Ikea, Senukai, Ermitažas, Moki-Veži, Depo ir kitų.

Paletinių krovinių pervežimas. Nestandartinių krovinių pervežimas.
Pilnų bei dalinių krovinių pervežimas.

Greitos ir saugios perkraustymo paslaugos Vilniuje

Baldų krovėjų paslaugos svarba

Baldų pervežėjai kurie dirba nevienerius metus – pripratę ir jūsų kraustymą atliks greičiau, kokybiškiau.

Kai yra planuojamas baldų kraustymas atminkite jeigu baldai – 5 aukšte be lifto ir kraustotės į 4 aukštą, ar tikrai jums užteks tik kraustymo transporto, be pervežimo paslaugos, gal geriau pasirinkti ir krovėjų pagalbos paslaugą.

Juk be baldu užlipti į 4 aukštą kartais būna nelengva, o kai dar reikia nusileisti su baldais iš 5 aukšto ir juos poto pervežus užnesti į 4 aukštą tai tikrai nėra lengva.

Jūs sutaupysite savo jėgas bei laika ir apsisaugosite nuo grėsmes, kad pernešant sugadinsite baldus. Jums tereiks pasakyti kur daiktai turės važiuos ir krovėjai juos suneš į automobilį, bei saugiai juos pritvirtins automobiliyje. Perveš ir pastatys baldus kur pageidausite