Saugiai ir greitai

Pianinų pervežimas

Vilnius

Esame pervežę virš 600 pianinų, roljefų, fortepijonų. Žinome kaip tinkamai paruošti muzikos instrumentą kelionei. Būkite ramūs, kad atvažiavęs pianinas veiks lygiai taip pat.

Pianinų pervežimas mums – ne naujiena. Žinome kaip instrumentą išraityti painiuose kolidoriuose arba laiptinėse. Turime tam skirtą įrangą ir žinias.

Kraustukai – padės pervežti pianinus be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti pianinus be rūpesčių

Atliekant pianinų pervežimą svarbiausia kaina ir atsakingumas

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus.

Klientai užsako pervežimo paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu.

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Lanksčiai ir draugiškai atliekame perkraustymo paslaugas. Jums patogiu laiku.

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai pervežtii Jūsų turtą.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Punktualumas, darbo kokybė, kruopštumas ir sąžiningumas – mūsų stipriosios pusės!

Pianinų pervežimo kasdienybė

Saugus ir greitas pianino pervežimas

Atvažiavę pas jus ir apžiūrėję pianiną ar jame nėra stiklainio ar indo su vandeniu pradėsime pakuoti.Pirma uždėtume minkštus pledus ir apvyniotume plėvele.Tada po pianinų dėtume slide ir pritvirtintume diržais.Slide reikalinga tam kad neapsidaužytu pianino kraštai ar nebūtu nulaužtas ratukas pianine.

Pianino svoris – vienas iš lengviausių aspektų, nes kraustukai komanda turi patikimus įrankius pervežant pianiną. Pianino pervežimas atliekamas naudojant specialias slides – kurios leidžia patikimai, saugiai ir lengvai pergabenti pianiną. Pianino pervežimas vienas iš papraščiausių darbų, atliekant tai tinkamai. Norint, kad pianino kraustymas būtų atliktas teisingai, patikėkite savo rūpesčius profesionalams.

Pianinų, fortepijonų, rojalių pervežimas Vilnius ir aplink, tarpmiestiniai pervežimai

Tinkamai pervešime Jūsų pianiną – saugiai ir atsakingai. Esame pervežę daugybę pianinų. Siaurūs kolidoriai, laiptinės, sunkiai praeinamos vietos mums nenaujiena. Turime tinkamus įrankius gabenant pianinus. Darbuotojai puikiai išmano pianinų pervežimo niuansus, paruošia pianiną pervežimui, supakuoja ir tinkamai pasirengę atlieką pianino pervežimus.

Pervežta mažiausiai virš 600 muzikos instrumentų

Atkreipkite dėmesį kad už pianino pervežimą su užnešimo paslauga yra mokama ne už valandinį įkaini o už atlikta darbą.Nes pianino svoris prasideda nuo 160 kilogramu.Juk yra skirtumas ar nešioti dėžutes ar pianiną.

Pianinu pervezimas vilniuje

Patikėkite pianino pervežimą specialistams

Svarbu transporte tūrėti automobilio prisegimus, kad mikroautobuse pianinas nejūdėtų ir neapsidaužytų. Taip pat svarbu, kad sienos būtų paminkštintos. Priedo to turi būti liftas mašinoje. Pervežant - pianiną tenka kelti per langus, versti ant šono nešant suktais laiptais. Patikėkite darbą profesionalams, kitu atveju galite sugadinti pianiną, sienas ir sveikatą.

Pianino pervežimas atliekamas dažniausiai labai nepatogiose sąlygose, kai reikia pernešti per kelis kambarius, perkelti per durų staktas, stačius laiptus ir įvairiausio išplanavimo patalpas, kur netinkamai padėtas – stalas, kėdė ar spinta trugdys tinkamai pervežti pianiną. 

Puikiai išmanome fizinius dėsnius, kad didelio, sunkaus ir negabaritinio pianino pervežimas būtų atliktas kuo paprasčiau ir lengviau. Tinkamai įpakavus prieš pervežant pianiną ir puikiai pasiruošus, labai saugiai atliksime pianino pervežimą. Jums nereikės galvoti ar nieko neatsitiko Jūsų instrumentui.

Tinkamas išmanymas ir pasirengimas padeda atlikti pianino pervežimą saugų ir sklandų

Atminkite, kad pianino svoris prasideda nuo 160kg, toks didelis svoris ir pačio daikto didelių gabaritų, formos ir naudojimosi niuansų – išmanančių, atsakingų, profesionalių darbuotojų atliekamas tik tinkamai ir sklandžiai apgalvojus kaip patogiau pervežti.

Pianino pervežimą patikėkite tik savo srities specialistams, kurie turi tam skirtą įrangą bei supranta ką daro

Tinkamai subalansuotas pianino svoris gabenant – vienas svarbiausių dalykų. Netinkamai subalansuotas pianino svoris vežimo, pervežimo metu gali baigtis pianino sugadinimu. Pianino pervežimas mums nenaujas dalykas. Esame pervežę virš kelių šimtų pianinų, roljafų, fortepijonų.

Pianino pervežimas – kaip jam pasiruošti?

Nors daugelį darbų už jus atliks įmonės darbuotojai, visgi, prie pianino pervežimo galite prisidėti ir patys.

Prieš pianino pervežimą reikėtų sužinoti jo matmenis ir svorį. Taip pat išmatuoti buto, namo, laiptinės duris, koridorius ar kitus praėjimus (praktikoje yra pasitaikę atvejų, kai pianinai buvo didesni nei angos).

Išvalykite instrumentą

Gerai išvalykite pianiną, jog atsikratytumėte visomis nereikalingomis dulkėmis bei kitais nešvarumais;

Palengvinkite pervežimą

Jeigu yra detalių, kurias lengva nuimti ir uždėti – išardykite jas bei supakuokite atskirai;

Įvyniokite į apsauginį sluoksnį

Galite supakuoti pianiną įvairiomis plėvelėmis ar net pledais.

Pervešime bent kokį muzikos instrumentą - pianiną, fortepijoną, rojalį

Pervežame kiekvieną dieną įvairaus dydžio, bei sunkumo daiktus. Esame pripratę prie nestandartinių krovinių. 

Reikalui esant instrumentams pervežti pasikviečiame į pagalbą tinkamą kiekį darbuotojų. Turime tam skirtus įrankius, su kurių pagalba galime pervežti net pačius sunkiausius, pervežimo atžvilgiu, daiktus ir krovinius.

PIANINŲ PERVEŽIMAS VILNIUJE IR TARPMIESTU