Saugiai ir greitai

Pianino pervežimas

Vilniuje ir Lietuvoje!

Esame pervežę virš 600 pianinų, roljefų, fortepijonų. Žinome kaip tinkamai paruošti muzikos instrumentą kelionei. Būkite ramūs, kad atvažiavęs pianinas veiks lygiai taip pat.

Pianinų pervežimas mums – ne naujiena. Žinome kaip instrumentą išraityti painiuose kolidoriuose arba laiptinėse. Turime tam skirtą įrangą ir žinias.

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Saugiai ir greitai perkraustysime krovinį

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai perkraustyti Jūsų turtą. Tinkamai paruošiame daiktus pervežimui. 

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Perkraustymo paslaugos apdraustos draudimu

Visi perkraustymo darbai – apdrausti civiliniu atsakomybės draudimu. Mums rūpi atliekamos krovinių transportavimo paslaugos.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Lankstumas pagal poreikius

Lanksčiai ir draugiškai tariamės kada, kur ir kaip būtų patogiausia atlikti daiktų ir krovinių perkraustymą. Atvažiuosime ryte, po darbo ir savaitgaliais. 

Klientai užsako perkraustymo paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu

Kraustymo paslaugos Vilniuje kraustukai saugiai greitai su draudimu

Leiskite atlikti darbą profesionalams, kurie išmano kaip tinkamai supakuoti, paruošti daiktus ir krovinius, kraustukai komanda – žmonės kurie kiekvieną dieną atlieka pervežimus, todėl perkraustymas Vilniuje arba Lietuvoje bus atliktas greitai, sklandžiai.

Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome ir krovininio transporto paslaugas. 

Krovinių pervežimas, vietiniai pervežimai, baldų surinkimas, perrinkimas, montavimas, patalpų, biurų, butų persikraustymas Vilniuje. Perkraustysime įvairiausius daiktus – muzikos techniką, statybinių prekių pervežimas, dekoracijų, buitinės technikos pervežimas, pervežame ir egzotinių gyvūnų parodas – kraustukams nesudėtingas bent koks krovinys.

Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Pradžiai paruošime daiktus pervežimui arba perkraustymui, tada tinkamai supakavus, apsaugojus daiktus, krovinį, įrankius, prekes ir t.t. Nuvešime tinkamai supakuotus siuntinius arba nunešime kur pageidaujate, surinksime arba sudėsime į būsimas vietas.

Kraustukai siūlomos  perkraustymo paslaugas atliekamos greitai. Kraustukai – perkraustytojai, kurie tinkamai sudės daiktus taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų autobusiuką.

Mielu noru padėsime pernešti daiktus, krovinį, galime transportuoti krovinius Vilniaus apskrityje ir visoje Lietuvoje. Visos kraustukų transportavimo paslaugos – apdraustos civiliniu draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

Leiskite pasirūpinti baldų, daiktų, buitinės technikos bei prekių pervežimu. Baldų pervežimas Vilniuje – labai atsakingas ir pasiruošimo reikalaujantis darbas. Visi norime, kad persikraustymas būtų kuo paprastesnis.

Krovininis taksi, kurį naudoja kraustukai pervežimo komanda – vienas iš didžiausių, vienu pervežimu telpa daug daiktų, krovinių. Kraustukai komanda saugiai ir gražiai sudės daiktus taip, kad pervežimo paslaugos kaina būtų kuo mažesnė. Visi mes norime, kad kraustymo paslaugos būtų atliktos profesionaliai.

Krovinių pervežimas Vilniuje ir Lietuvoje pigiai. Dirbame nuo ankstyvaus ryto iki vėlyvaus vakaro. Kiekvieną dieną. Krovinių pervežimas atliekamas profesionalių meistrų rankose – patikimas pasirinkimas!

Pianinų pervežimo kasdienybė

Saugus ir greitas pianino pervežimas

Atvažiavę pas jus ir apžiūrėję pianiną ar jame nėra stiklainio ar indo su vandeniu pradėsime pakuoti.Pirma uždėtume minkštus pledus ir apvyniotume plėvele.Tada po pianinų dėtume slide ir pritvirtintume diržais.Slide reikalinga tam kad neapsidaužytu pianino kraštai ar nebūtu nulaužtas ratukas pianine.

Pianino svoris – vienas iš lengviausių aspektų, nes kraustukai komanda turi patikimus įrankius pervežant pianiną. Pianino pervežimas atliekamas naudojant specialias slides – kurios leidžia patikimai, saugiai ir lengvai pergabenti pianiną. Pianino pervežimas vienas iš papraščiausių darbų, atliekant tai tinkamai. Norint, kad pianino kraustymas būtų atliktas teisingai, patikėkite savo rūpesčius profesionalams.

Pianino, fortepijono, rojalio pervežimas

Tinkamai pervešime Jūsų pianiną – saugiai ir atsakingai. Esame pervežę daugybę pianinų. Siaurūs kolidoriai, laiptinės, sunkiai praeinamos vietos mums nenaujiena. Turime tinkamus įrankius gabenant pianinus. Darbuotojai puikiai išmano pianinų pervežimo niuansus, paruošia pianiną pervežimui, supakuoja ir tinkamai pasirengę atlieką pianino pervežimus.

Pervežta mažiausiai virš 600 muzikos instrumentų

Atkreipkite dėmesį kad už pianino pervežimą su užnešimo paslauga yra mokama ne už valandinį įkaini o už atlikta darbą.Nes pianino svoris prasideda nuo 160 kilogramu.Juk yra skirtumas ar nešioti dėžutes ar pianiną.

Pianinu pervezimas vilniuje

Patikėkite pianino pervežimą specialistams

Svarbu transporte tūrėti automobilio prisegimus, kad mikroautobuse pianinas nejūdėtų ir neapsidaužytų. Taip pat svarbu, kad sienos būtų paminkštintos. Priedo to turi būti liftas mašinoje. Pervežant - pianiną tenka kelti per langus, versti ant šono nešant suktais laiptais. Patikėkite darbą profesionalams, kitu atveju galite sugadinti pianiną, sienas ir sveikatą.

Pianino pervežimas atliekamas dažniausiai labai nepatogiose sąlygose, kai reikia pernešti per kelis kambarius, perkelti per durų staktas, stačius laiptus ir įvairiausio išplanavimo patalpas, kur netinkamai padėtas – stalas, kėdė ar spinta trugdys tinkamai pervežti pianiną. 

Puikiai išmanome fizinius dėsnius, kad didelio, sunkaus ir negabaritinio pianino pervežimas būtų atliktas kuo paprasčiau ir lengviau. Tinkamai įpakavus prieš pervežant pianiną ir puikiai pasiruošus, labai saugiai atliksime pianino pervežimą. Jums nereikės galvoti ar nieko neatsitiko Jūsų instrumentui.

Tinkamas išmanymas ir pasirengimas padeda atlikti pianino pervežimą saugų ir sklandų

Atminkite, kad pianino svoris prasideda nuo 160kg, toks didelis svoris ir pačio daikto didelių gabaritų, formos ir naudojimosi niuansų – išmanančių, atsakingų, profesionalių darbuotojų atliekamas tik tinkamai ir sklandžiai apgalvojus kaip patogiau pervežti.

Pianino pervežimą patikėkite tik savo srities specialistams, kurie turi tam skirtą įrangą bei supranta ką daro

Tinkamai subalansuotas pianino svoris gabenant – vienas svarbiausių dalykų. Netinkamai subalansuotas pianino svoris vežimo, pervežimo metu gali baigtis pianino sugadinimu. Pianino pervežimas mums nenaujas dalykas. Esame pervežę virš kelių šimtų pianinų, roljafų, fortepijonų.

Pianino pervežimas – kaip jam pasiruošti?

Nors daugelį darbų už jus atliks įmonės darbuotojai, visgi, prie pianino pervežimo galite prisidėti ir patys.

Prieš pianino pervežimą reikėtų sužinoti jo matmenis ir svorį. Taip pat išmatuoti buto, namo, laiptinės duris, koridorius ar kitus praėjimus (praktikoje yra pasitaikę atvejų, kai pianinai buvo didesni nei angos).

Išvalykite instrumentą

Gerai išvalykite pianiną, jog atsikratytumėte visomis nereikalingomis dulkėmis bei kitais nešvarumais;

Palengvinkite pervežimą

Jeigu yra detalių, kurias lengva nuimti ir uždėti – išardykite jas bei supakuokite atskirai;

Įvyniokite į apsauginį sluoksnį

Galite supakuoti pianiną įvairiomis plėvelėmis ar net pledais.

Pervešime bent kokį muzikos instrumentą - pianiną, fortepijoną, rojalį

Pervežame kiekvieną dieną įvairaus dydžio, bei sunkumo daiktus. Esame pripratę prie nestandartinių krovinių. 

Reikalui esant instrumentams pervežti pasikviečiame į pagalbą tinkamą kiekį darbuotoju. Turime tam skirtus įrankius, su kurių pagalba galime pervežti net pačius, pervežimo atžvilgiu, daiktus ir krovinius.

Pianinu pervezimas vilniuje