Saugiai ir greitai

Buto, įmonių perkraustymas

Mandagūs, profesionalūs, punktualūs kraustukai darbuotojai pasirūpins Jūsų buto, ofiso, biuro, įmonės, parduotuvės ar namo perkraustymu. Pirmiausia susitarę su Jumis tinkamai paruošime daiktus pervežimui. Supakuosime, įviniosime į apsaugines medžiagas arba sudėsime krovinį į dėžes.

Pervežę daiktus galėsime surinkti ir perkelti spinteles, komodas, lovas, fotelius, sekcijas ir kitus namų apyvokos daiktus pagal Jūsų poreikius. 

Padėsime persikraustyti į kitas patalpas. Jums nereikės rūpintis, kad gryžus iš po sunkios darbo dienos reikės sudėlioti daiktus į jų vietas taip, kad galėtumėte ramiai gyventi. Gryžę į naujus namus, jausitės ne kaip svečiai, o kaip namuose. Po sunkios darbo dienos galėsite pasiilsėti ant sofos, puikiai išsimiegoti ant lovos.

Kraustukai – padės perkraustyti be rūpesčių

Kraustukai – padės perkraustyti be rūpesčių

Atliekant įmonių, buto perkraustymo paslaugas svarbiausia kaina ir atsakingumas

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus.

Klientai užsako perkraustymo paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu.

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Lanksčiai ir draugiškai atliekame perkraustymo paslaugas. Jums patogiu laiku.

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai pervežtii Jūsų turtą.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Punktualumas, darbo kokybė, kruopštumas ir sąžiningumas – mūsų stipriosios pusės!

Baldų pervežimo kasdienybė

Ofiso, biuro, įmonių, parodų, parduotuvės, sandėlių perkraustymas

Mielu noru padėsime pervežti daiktus, krovinius ir techniką. Tūrėdami įrankius ir supratimą tinkamai paruošime įvairius stendus, stalus ar įprastą parduotuvių, parodų, sandėlių, įmonių įrangą, daiktus pervešime į kitas patalpas.

Pervežę galėsime daiktus paruošti sandėliavimui arba pastatyti į atitinkamą vietą. Įgudę darbuotojai padės išmontuoti kasas, pervežti šaldytuvus, stakles, technologinę įrangą, išardyti lentynas ir supakuoti, nuimsime reklaminius stendus, apšvietimą, tai tik nedidelė dalis darbų kuriuos atliksime.

Perkraustome įmonių, biurų ofisus ir pagalbines, gamybines patalpas. Dirbame ir su itin didelės apimties darbais. Dažnai tenka perkraustyti įmonės archyvus.

Pervešime, net didžiausius ir sunkiausius baldus!

Dažnai vykdant patalpų perkraustymą klientams kyla klausimų, dėl didelių gabaritų baldų ir daiktų pervežimo ir montavimo. Profesionalūs kraustukai darbuotojai – pasirengę padėti. Turime darbo įrankius, esant poreikiui išrinkti baldus, buitinę techniką, kad būtų patogu transportuoti. Labai svarbu tinkamai parengti daiktus, kad užnešant sofą ar kokį kitą didesnį daiktą laiptais, kad būtų kuo saugesnis, greitesnis ir sklandesnis darbų atlikimas.

Perkraustę baldus, juos tinkamai išpakuosime. Surinksime ir sumontuosime baldus taip, kad visos lentynos, durelės, stalčiai, stiklinės dalys išliktų sveikos, švarios. Sumontuosime ir surinksime baldus taip, kad Jums tereikės pasakyti kurioje vietoje pastatyti.

Pervešime bet kokią įrangą: nuo stambios iki smulkios. Pasitikėkite mūsų komanda ir šis persikraustymo procesas nesukels Jums rūpesčių. Sklandžiai bei operatyviai gabename inventorių.

Greitos ir saugios perkraustymo paslaugos Vilniuje

Baldų krovėjų paslaugos svarba

Baldų pervežėjai kurie dirba nevienerius metus – pripratę ir jūsų kraustymą atliks greitai, kokybiškai.

Kai yra planuojamas baldų kraustymas atminkite jeigu baldai – 5 aukšte be lifto ir kraustotės į 4 aukštą, ar tikrai jums užteks tik kraustymo transporto, be pervežimo paslaugos, gal geriau pasirinkti ir krovėjų pagalbos paslaugą.

Juk be baldu užlipti į 4 aukštą kartais būna nelengva, o kai dar reikia nusileisti su baldais iš 5 aukšto ir juos poto pervežus užnesti į 4 aukštą tai tikrai nėra lengva.

Jūs sutaupysite savo jėgas bei laika ir apsisaugosite nuo grėsmes, kad pernešant sugadinsite baldus. Jums tereiks pasakyti kur daiktai turės važiuos ir krovėjai juos suneš į automobilį, bei saugiai juos pritvirtins automobiliyje. Perveš ir pastatys baldus kur pageidausite

Patalpų pervežimas – kaip jam pasiruošti?

Nors daugelį darbų už jus atliks įmonės darbuotojai, visgi, prie pervežimo galite prisidėti ir patys.

Prieš pervežimą reikėtų sužinoti jo matmenis ir svorį. Taip pat išmatuoti namo, laiptinės duris, koridorius ar kitus praėjimus (praktikoje yra pasitaikę atvejų, kai krovinys buvo didesnis nei angos).

Išvalykite

Gerai išvalykite, jog atsikratytumėte visomis nereikalingomis dulkėmis bei kitais nešvarumais;

Palengvinkite pervežimą

Jeigu yra detalių, kurias lengva nuimti ir uždėti – išardykite jas bei supakuokite atskirai;

Įvyniokite į apsauginį sluoksnį

Galite supakuoti daiktus įvairiomis plėvelėmis ar net pledais.

Profesionalus Įmonės perkraustymas

Norint profesionaliai perkraustyti patalpas, didžiausią dėmesį reikia atkreipti į perkraustymo darbų organizavimą. Pirmiausia nustatome perkraustomo turto apimtis, perkraustymo trukmę, automobilių, krovėjų - pakuotojų skaičių, kartoninių dėžių, kitų pakavimo medžiagų kiekį.

Atliksime visus perkraustymo paslaugų darbus: išrinksime baldus, supakuosime, pakrausime į automobilį, daiktus pristatysime naujuoju adresu, kur baldus surinksime, pastatysime į vietas. Atlikus visus perkraustymo darbus, surinksime ir išvešime panaudotas pakavimo medžiagas.

Siūlome Jums visą perkraustymo paslaugų kompleksą, arba atskiras, tik Jūsų poreikius atitinkančias perkraustymo paslaugas. Jūs galite užsakyti baldų išrinkimą ar surinkimą Jūsų namuose. Daiktų, baldų pakavimo, pakrovimo ar iškrovimo paslaugas, sunkių daiktų – televizoriu, skalbimo mašinų, indaplovių pervežimo ir užnešimo paslaugas.

Tenka susidurti ir su išskirtiniais reikalavimais, kai pervežami ne tik standartiniai ofiso baldai ir įranga. Paminėti verta šiuos – žmonių augintiniai, maisto produktai, gėlės, seifai, sudėtingos konstrukcijos, sandėliavimo technika, įranga, gamybos linijos.

Turime patirties perkraustant fabriko, gamybines, laboratorines patalpas su visa joje esančia įranga. Atliekame gamybinių įrenginių išmontavimą ir sumontavimą bei pajungimą naujoje jų darbo vietoje.

Specializuojamės didesnės apimties objektų perkraustymuose. Prisitaikydami prie klientų poreikio teikiame ne tik pilno perkraustymo kompleksą, bet galime ir išskaidyti paslaugą pagal užsakovo pageidavimus ir pasiūlyti atskirai: transporto nuoma, medžiagų nuoma/pardavimas, daiktų pakavimas/išpakavimas, pakrovimas/iškrovimas, baldų surinkimas/išrinkimas, laikinas sandėliavimas.

Leiskite jums padėti

Neturite laiko gaišti ir darbus naujoje vietoje norite pradėti nedelsiant? Kreipiatės kaip tik ten, kur reikia. Visada siūlome kiekvienam klientui parankiausius ir greičiausius sprendimus, prisitaikome prie poreikių, darbo laiko ir kitų sąlygų. Reaguojame operatyviai ir lanksčiai, todėl biuro perkraustymas bus atliktas per trumpiausią laiką.

Greitai ir saugiai perkraustysime

Įgudę darbuotojai padės išmontuoti kasas, pervežti šaldytuvus, stakles, technologinę įrangą, išardyti lentynas ir supakuoti, nuimsime reklaminius stendus, apšvietimą, tai tik nedidelė dalis darbų kuriuos atliksime. Perkraustome įmonių, biurų ofisus ir pagalbines, gamybines patalpas. Dirbame ir su itin didelės apimties darbais. Dažnai tenka perkraustyti įmonės archyvus.