Saugiai ir greitai

Buitinės technikos pervežimas

Tūrėdami ilgametę patirtį, vykdome naujos buitinės technikos atvežimo, pervežimo, o senos – išvežimo ir atjungimo paslaugas.

Padedame užnešti laiptais, įkrauti, sukrauti ir t.t. Jei visos sąlygos tinka, buitinę techniką pajungiame naudojimui. Padėsime kiekvienam pagal poreikius.

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus

Kroviniu pervezimas greitai, saugiai Vilniuje

Saugiai ir greitai pervešime krovinį

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai perkraustyti Jūsų turtą. Tinkamai paruošiame daiktus pervežimui. 

Kroviniu taxi pervezimas apdraustas draudimu Vilniuje

Apdrausta draudimu

 

Visi perkraustymo darbai – apdrausti civiliu atsakomybės draudimu. Mums rūpi atliekamos krovinių transportavimo paslaugos.

Kroviniu pervezimas visa para 24/7

Lankstumas pagal poreikius

Lanksčiai ir draugiškai tariamės kada, kur ir kaip būtų patogiausia atlikti daiktų ir krovinių pervežimą. Atvažiuosime ryte ar po darbo ir savaitgaliais. 

Klientai užsako paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu

Kraustymo paslaugos Vilniuje kraustukai saugiai greitai su draudimu

Leiskite atlikti darbą profesionalams, kurie išmano kaip tinkamai supakuoti, paruošti daiktus, kraustukai komanda – žmonės kurie kiekvieną dieną atlieka pervežimus, todėl perkraustymas vilniuje bus atliktas greitai, sklandžiai, kaina bus tik smagus gyvenimiškas potyris.

Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome ir transporto paslaugas. 

Krovinių pervežimas Vilniuje ir Vilniaus rajone iki 100km spinduliu. Vietiniai pervežimai, baldų surinkimas, perrinkimas, montavimas, persikraustymas Vilniuje. Perkraustysime įvairiausius daiktus – muzikos techniką, statybinių prekių pervežimas, dekoracijų, buitinės technikos pervežimas – puiki išeitis sutaupyti laiko.

Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Pradžiai paruošime daiktus pervežimui arba perkraustymui, tada tinkamai supakavus, apsaugojus daiktus, krovinius, įrankius, prekes ir t.t. Užnešime tinkamai supakuotus siuntinius arba nunešime kur pageidaujate. Kraustukai siūlomos  perkraustymo paslaugas atliekame greitai. Kraustukai – perkraustytojai, kurie tinkamai sudės daiktus taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų autobusiuką. Mielu noru padėsime pernešti daiktus, perkraustyti krovinį, galime transportuoti krovinius 100km nuo Vilniaus.
Visos kraustukų transportavimo paslaugos – apdraustos draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

Leiskite pasirūpinti baldų, daiktų, bei prekių pervežimu. Baldų pervežimas Vilniuje – labai atsakingas ir pasiruošimo reikalaujantis darbas. Visi norime, kad persikraustymas būtų kuo paprastesnis. Krovininis taksi, kurį naudoja kraustukai pervežimo komanda – vienas iš didžiausių, vienu pervežimu pervešime daugiau daiktų. Kraustukai komanda saugiai ir gražiai sudės daiktus taip, kad pervežimo paslaugos kaina būtų kuo mažesnė. Visi mes norime, kad kraustymo paslaugos būtų atliktos profesionaliai. Krovinių pervežimas Vilniuje pigiai. Krovinių pervežimas atliekamas profesionalių meistrų rankose – patikimas pasirinkimas!

Kraustukai kasdienybė

Buitinės technikos pervežimas, išvežimas

Keičiate savo turimus prietaisus į naujus ir modernius, bet nežinote, kur dėti seną, nusidėvėjusią ar nebeveikiančią techniką? Mes jums padėsime!

  • Turime daug patirties dirbant su restoranais ir privačiais klientais.
  • Padėsime jums iš parduotuvės atsivežti naują buitinį prietaisą ir galime išveti senąjį tuo pačiu metu.
  • Mes užnešime ir pastatysime į reikiamą vietą jūsų naują pirkinį.
  • Surinksime buitinius prietaisus ir jeigu įmanoma pajungsime naudojimui.

Pervešime, net didžiausius ir sunkiausius daiktus!

Užtikriname saugų transportavimą. Turime specialią įrangą ir pakavimo medžiagų, kurios apsaugos Jūsų techniką nuo pavojingo išorės poveikio gabenimo metu.

Išvežame šią stambią techniką: šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, vonias, senus katilus, akumuliatorius ir pan. Sena buitinė technika privalo būti pilnos komplektacijos.

Taip pat padedame išvežti kitas elektronikos atliekas – televizorius, monitorius, kompiuterius garso įrangą ir kitas smulkias elektronikos atliekas.

Atjungsime ir pervešime buitinę techniką į utilizavimo vietas.

Buitinės technikos pervežimas – kaip jam pasiruošti?

Nors daugelį darbų už jus atliks įmonės darbuotojai, visgi, prie buitinės technikos pervežimo galite prisidėti ir patys.

Prieš buitinės technikos pervežimą reikėtų sužinoti jo matmenis ir svorį. Taip pat išmatuoti buto, namo, laiptinės duris, koridorius ar kitus praėjimus (praktikoje yra pasitaikę atvejų, kai buitinė technika buvo didesnė nei angos).

Išvalykite

Gerai išvalykite, jog atsikratytumėte visomis nereikalingomis dulkėmis bei kitais nešvarumais;

Palengvinkite pervežimą

Jeigu yra detalių, kurias lengva nuimti ir uždėti – išardykite jas bei supakuokite atskirai;

Įvyniokite į apsauginį sluoksnį

Galite supakuoti buitinę techniką įvairiomis plėvelėmis ar net pledais.