Pervežimo paslaugos kontaktai

Pervežimo paslaugos VilniujeKontaktai

Tel:+370 653 606 69

Pervežimo paslaugos Švenčionyse

Tel : + 370 618 218 07

Darbo laikas:

I-VI  8:00 – 19:00 val.

 UAB „Maniteka“

Įmonės kodas 304192953

perkraustysime@gmail.com

info@kraustukai.lt

Adresas: Laisvės pr. 60, pašto kodas LT – 05120

Reikia pagalbos transportuojant krovinius??

Padėsime pervežti, perkelti ar kitaip perkraustyti įvairius daiktus ir krovinius. Tinkamai transportuosime fizinių ir juridinių asmenų, įmonių ar biurų, grožo salonų patalpas. Paruošime daiktus saugiam ir greitam transportavimui. Supakuosime, kad dūžtantys, trapūs ar įvairūs baldai, detalės būtų tinkamai pervežtos į naujas patalpas. Ar tai būtų dekoracijos, gėlių ekspozicijos. Puikiai suprantame savo pareigą tinkamai atlikti greitas transportavimo paslaugas.

Įmonių, gamybinių patalpų, krovinių gabenimas

Padėsime atlikti didžiulių gamybinių patalpų, kavinių, barų, parduotuvių prekių, daiktų, krovinių transportavimą į kitą vietą. Pasirūpinsime visų baldų, lentynų, prekybinių lentynų, archyvų, motociklų, keturačių, seifų, akvariumų, egzotinių gyvūnų perkraustymo, transportavimo, pervežimo ar gabenimo paslaugas.

Pasirūpinsime krovinio supakavimu, išardymu, surinkimu, montavimu ar tai būtų virtuvinės spintelės ar tai persirengimo kambariai. Greitai ir saugiai perkraustysime patalpas, kambarius ir kitas vietas. Pagal susitartą planą atliksime visus reikalingus transportavimo, krovimo darbus.

Krovėjo – vairuotojo pervežimo paslaugos

Krovinių transportavimo paslaugos tinkamas varijantas žmonėms, kurie nori greitai atlikti pervežimo paslaugas. Krovėjas – vairuotojas atvyks padėti perkraustyti ir transportuoti krovinius. Krovėjo paslaugos atliekamos tinkamai paruošus krovinį pervežimui, ergonomiškai ir talpiai išdėsčius daiktus, dėžes krovininiame mikroautobusiuke. Profesionalios pervežimo paslaugos.

Pervežimo paslaugos atliekamos kiekvieną dieną. Pervežame labai įvairius krovinius. Ar tai būtų labiau kasdieninis dalykas – įmonės darbuotojų dovanos, baldai, dėžės su kroviniu. Pervežimo paslaugas esame atlikę pervežant ir labiau nekasdieninius krovinius, transportuojant egzotinių gyvūnų ekspoziciją su visais esančiais akvariumais, egzotiniais gyvūnais. Pervežamme bent kokių matmenų daiktus – siaurais kolidoriais, laiptais, siauromis daugiabučių kolidorių laiptinėmis.

Turime įrankius transportuoti bent kokius krovinius. Ar tai būtų milžiniškas pianinas. Ar tai būtų spintelės, kambario, patalpų baldai ar tiesiog daiktai telpantys kartoninėse dėžėse.

Teikiame pakavimo priemonių nuomą ir pardavimo paslaugas.

Perkraustymo paslaugos pigiau

+370 653 606 69

...arba elektroniniu paštu