Saugiai ir greitai

Baldų pervežimas, montavimas

Baldų pervežimas – vienas iš sudėtingiausių procesų persikraustant ir laiko nemažai užtrunkantis procesas.

Pervežant baldus reikia gerai apsaugoti dūžtančias, trapias detales. Dažnu atveju reikia  išardyti baldų konstrukciją. Išvežant baldus taip pat siūlome baldų paruošimo pervežimui paslaugą.

Turime įvairaus dydžio transporto priemonių, todėl galime pervežti didelį kiekį baldų ar jų konstrukcijų, perkraustyti tiek gyvenamųjų patalpų, tiek biurų ir įmonių įrangą.

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Kraustukai – padės pervežti krovinius be rūpesčių

Norime palengvinti Jūsų naštą, padėti tinkamai, protingai ir greitai persikraustyti arba pervežti daiktus

Saugiai ir greitai pervešime krovinį

Kraustukai komanda turi reikiamus įrankius, bei patirtį greitai perkraustyti Jūsų turtą. Tinkamai paruošiame daiktus pervežimui. 

Apdrausta draudimu

 

Visi perkraustymo darbai – apdrausti civiliu atsakomybės draudimu. Mums rūpi atliekamos krovinių transportavimo paslaugos.

Lankstumas pagal poreikius

Lanksčiai ir draugiškai tariamės kada, kur ir kaip būtų patogiausia atlikti daiktų ir krovinių pervežimą. Atvažiuosime ryte ar po darbo ir savaitgaliais. 

Klientai užsako paslaugas ne kartą, nes žino, kad atvyks profesionalūs darbuotojai, su įrankiais bei paruoštu transportu

Leiskite atlikti darbą profesionalams, kurie išmano kaip tinkamai supakuoti, paruošti daiktus, kraustukai komanda – žmonės kurie kiekvieną dieną atlieka pervežimus, todėl perkraustymas vilniuje bus atliktas greitai, sklandžiai, kaina bus tik smagus gyvenimiškas potyris.

Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome ir transporto paslaugas. 

Krovinių pervežimas Vilniuje ir Vilniaus rajone iki 100km spinduliu. Vietiniai pervežimai, baldų surinkimas, perrinkimas, montavimas, persikraustymas Vilniuje. Perkraustysime įvairiausius daiktus – muzikos techniką, statybinių prekių pervežimas, dekoracijų, buitinės technikos pervežimas – puiki išeitis sutaupyti laiko.

Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Pradžiai paruošime daiktus pervežimui arba perkraustymui, tada tinkamai supakavus, apsaugojus daiktus, krovinius, įrankius, prekes ir t.t. Užnešime tinkamai supakuotus siuntinius arba nunešime kur pageidaujate. Kraustukai siūlomos  perkraustymo paslaugas atliekame greitai. Kraustukai – perkraustytojai, kurie tinkamai sudės daiktus taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų autobusiuką. Mielu noru padėsime pernešti daiktus, perkraustyti krovinį, galime transportuoti krovinius 100km nuo Vilniaus.
Visos kraustukų transportavimo paslaugos – apdraustos draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

Leiskite pasirūpinti baldų, daiktų, bei prekių pervežimu. Baldų pervežimas Vilniuje – labai atsakingas ir pasiruošimo reikalaujantis darbas. Visi norime, kad persikraustymas būtų kuo paprastesnis. Krovininis taksi, kurį naudoja kraustukai pervežimo komanda – vienas iš didžiausių, vienu pervežimu pervešime daugiau daiktų. Kraustukai komanda saugiai ir gražiai sudės daiktus taip, kad pervežimo paslaugos kaina būtų kuo mažesnė. Visi mes norime, kad kraustymo paslaugos būtų atliktos profesionaliai. Krovinių pervežimas Vilniuje pigiai. Krovinių pervežimas atliekamas profesionalių meistrų rankose – patikimas pasirinkimas!

Baldų pervežimo kasdienybė

Baldų montavimas, pervežimas Vilniuje

Kraustymo transportas – pilnai paruoštas pervežti baldus. Automobilis turi specialiai paruoštus paminkštinimus viduje, kurie transporto priemonėje pašalina įvairius kampus, kurie gali sugadinti baldo išvaizdą pervežimo metu. Priedo to viduje – specialiai įrengti diržų įtvirtinimai, kurie leis tinkamai įtvirtinti baldus pervežant. Labai svarbu, kad įvairių formų ir dydžių baldai būtų tinkamai įtvirtinti pervežant. Važiuojant posūkyje, manevruojant baldai tinkamai įtvirtinti nesusigadina, nepraranda savo išvaizdos. Pagal Jūsų pageidavimus atliksime:

  • Supakuosime saugiai baldus pervežimui
  • Išrinksime baldus. Supakuosime ir surinksime naujuose namuose
  • Buitinės technikos pervežimas
  • Baldų krovimas – iškrovimas

Padėsime pervežti baldus. Jums nereikės rūpintis, kad gryžus iš po sunkios darbo dienos reikės sudėlioti baldus į jų vietas taip, kad galėtumėte ramiai gyventi. Gryžę į naujus namus, jausitės ne kaip svečiai, o kaip namuose. Po sunkios darbo dienos galėsite pasiilsėti.

Pervešime, net didžiausius ir sunkiausius baldus!

Jeigu bute – pianinas ar seifas turite pranešti apie tai kraustukai komandai, nes tiems daiktams neužtenka 2 krovėjų.

Jeigu norite patys pernešti į perkraustymo transportą, būtinai pasakykite prieš susitardami dėl užsakymo.

Kraustukai įmonė turi slides pianinams, dideliems daiktams, kurios labai palengvins perkraustymo paslaugą. Slidės labai palengvina perkraustymo procesą, nes jos dedasi po daiktu ir leidžiantis laiptais, pianino nereikia kelti, o tik prilaikyti.

Baldų krovėjų paslaugos svarba

Baldų pervežėjai kurie dirba nevienerius metus – pripratę ir jūsų kraustymą atliks greičiau, kokybiškiau.

Kai yra planuojamas baldų kraustymas atminkite jeigu baldai – 5 aukšte be lifto ir kraustotės į 4 aukštą, ar tikrai jums užteks tik kraustymo transporto, be pervežimo paslaugos, gal geriau pasirinkti ir krovėjų pagalbos paslaugą.

Juk be baldu užlipti į 4 aukštą kartais būna nelengva, o kai dar reikia nusileisti su baldais iš 5 aukšto ir juos poto pervežus užnesti į 4 aukštą tai tikrai nėra lengva.

Jūs sutaupysite savo jėgas bei laika ir apsisaugosite nuo grėsmes, kad pernešant sugadinsite baldus. Jums tereiks pasakyti kur daiktai turės važiuos ir krovėjai juos suneš į automobilį, bei saugiai juos pritvirtins automobiliyje. Perveš ir pastatys baldus kur pageidausite

Baldų pervežimas – kaip jam pasiruošti?

Nors daugelį darbų už jus atliks įmonės darbuotojai, visgi, prie baldų pervežimo galite prisidėti ir patys.

Prieš baldų pervežimą reikėtų sužinoti jo matmenis ir svorį. Taip pat išmatuoti buto, namo, laiptinės duris, koridorius ar kitus praėjimus (praktikoje yra pasitaikę atvejų, kai baldai buvo didesni nei angos).

Išvalykite gobeleną, baldus

Gerai išvalykite baldus, jog atsikratytumėte visomis nereikalingomis dulkėmis bei kitais nešvarumais;

Palengvinkite pervežimą

Jeigu yra detalių, kurias lengva nuimti ir uždėti – išardykite jas bei supakuokite atskirai;

Įvyniokite į apsauginį sluoksnį

Galite supakuoti baldus įvairiomis plėvelėmis ar net pledais.

Krovininio transporto svarba

Siūlome baldų pervežimo paslaugas su transporto paslauga. Galite rinktis ar norite, kad baldus padėtume supakuoti, paruošti pervežimui, pergabenti baldus iki transporto ir nuvežus baldus išpakuoti, surinkti ir pastatyti į atitinkamas vietas.

Jeigu pageidaujate galite tiesiog užsisakyti transportą, tokiu būdu atvyksime su tinkamai paruoštu baldų pervežimui transportu, padėsime tinkamai sudėti baldus, pritvirtinti ir nugabenti.

Beabejo automobilyje bus ir įrankiai jeigu reiktų išrinkti ar surinkti baldus. Juk būna, kad neturite pasiėmę atsuktuvo ar šešiakampio. Taip pat krovininiame automobilyje – pledai (minkštas, storas audinys), kad galima būtų apsaugoti stiklinį staliuką ar kitus trapesnius daiktus vežimo metu.

Vairuotojas visada patars kaip tinkamai susidėti baldus, bei juos saugiai pritvirtins automobilyje. Kraustukai darbuotojai puikiai išmano, kaip tinkamai prisegti baldus, kad pervežant trapios stiklinės durelės ir kitos baldų dalys nesudūžtų.