pianinu pervezimas vilniuje Pianinų pervežimas Vilniuje

Atkreipkite dėmesį kad už pianino pervežimą su užnešimo paslauga yra mokama ne už valandinį įkaini o už atlikta darbą.Nes pianino svoris prasideda nuo 180 kilogramu.Juk yra skirtumas ar nešioti dėžutes ar pianiną.

 Pianinų pervežimas

Atvažiavę pas jus ir apžiūrėję pianiną ar jame nėra stiklainio ar indo su vandeniu pradėsime pakuoti.Pirma uždėtume minkštus pledus ir apvyniotume plėvele.Tada po pianinų dėtume slide ir pritvirtintume diržais.Slide reikalinga tam kad neapsidaužytu pianino kraštai ar nebūtu nulaužtas ratukas pianine.

Pianino svoris – vienas iš lengviausių aspektų, nes kraustukai komanda turi patikimus įrankius pervežant pianiną. Pianino pervežimas atliekamas naudojant specialias slides – kurios leidžia patikimai, saugiai ir lengvai pergabenti pianiną. Pianino pervežimas vienas iš papraščiausių darbų, atliekant tai tinkamai. Norint, kad pianino kraustymas būtų atliktas teisingai, patikėkite savo rūpesčius profesionalams.

Pianinų pervežimui Vilniuje svarbus ir transportas juk reikalingi automobili prisegimai.Kad mikroautobuse pianinas nejudėtu ir neapsidaužytu.Taip pat svarbios ir sienos kad butu paminkštintos automobilio.Neblogai butu kad liftas ir mašinoje būtų jai reiktu patiems pianiną pakrauti į mašiną.Juk nenorėtumėte patys aukštai kelti pianino kai tarkim ji nunešėte ką tik iš penkto aukšto.Yra nelengvas darbas,tenka juos kelti per langus,verst ant šono nešant suktais laiptais.Nepamirškite tai patikėti tik profesionalams,kitu atveju galite susigadinti pianina,sienas ir sveikata.Juk nesinorėtu kad sutaupyti pora euru o vėliau gulėti lovoje su skaudančia nugara.