Perkraustymas


Perkraustymas

Aptarkime keletą taisyklių, kurių nevale laužyti ruošiantis kraustymuisi. Arba kodėl mūsų daiktai turi kojas ?
Pirma. Atsirenkame daiktus, kuriuos ketinsime parsivežti į naują vietą – butą, namą ar biurą. Per ilgą laiką susikaupe ir begalė daiktų gal net drabužių, kurių mes jau seniai nenaudojame, nedėvime. Todėl kam apsunkinti savo ir kitų darbą pakuojant, o vėliau gabenant tuos visus senus ir jau nebereikalingus daiktus į naują vietą.

Antra. Tinkamas daiktų pakavimas. Nesvarbu į ką pasirinksite dėti savo daiktus, bet atmintine tinkamas pakuočių sužymėjimas sutaupys jums gana daug laiko, o taip pat ir atliks apsauginę funkciją. Taip teisingai APSAUGINĘ. Juk pakuotė, kuri yra pažymėta kaip dūžtanti, bus gabenama ir nešama ypač atsargiai, taip užtikrinant joje esančių daiktų saugumą.
Daiktų pakavimo etape dažnai pasitaiko, kad norime sutaupyti pakavimo medžiagų – maišų ar dėžių. Pavyzdys – kol dėžė stovi ant žemes mes ją krauname pilną su kaupu įvairiausių daiktų ir dažnai pasitaiko gana sunkių. Šeip netaip pavyksta užklijuoti tokią dėžę na ir paliekame ją stovėti net nepajudinę. Vėliau, kraustymosi metu tenka įsitikinti, kad keliama dėžė yra visiškai perkrauta ir ima plyšti, o mūsų bandymas sutaupyti pakavimo medžiagų netenka prasmės.

Trečia. Kraustymo firmos paieška. Svarbu pasirinkti patikimą jau ne pirmus metus dirbančią kraustymo kompaniją. Ilgametė kraustymo patirtis duoda savo rezultatų, o kraustymas vyksta sklandžiau ir efektyviau.
Perkraustymas-Užsakinėjant, kraustymo firmą svarbu juos informuoti apie jūsų turimų daiktų kiekį. Taip kompanija iš anksto galės jums pasiūlyti tinkama transportą, kurio dėka jūsų daiktai bus talpinami efektyviau ir gabenami saugiau.

Ketvirta. Perkraustymo paslaugos firmos atlieka daiktų išrinkimo ir surinkimo darbus. Visada apie tai pasiteiraukite prieš atliekant kraustymo daiktus. Dažnai pasitaiko, kad firma kuri jūsų daiktų neišrinkinėjo ir nesurinkinės. Kodėl ? Priežastis paprasta jie nematė kaip tie daiktai atrodė prieš surinkimą. Todėl jeigu jums reikės kažką išrinkti ir paskui surinkti iškarto aptarkite šį klausimą.
Penkta. Jei kraustymo metu turite labai brangių daiktų verta aptarti su kraustymo kompanija ir tokį klausimą kaip krovinio draudimas.Perkraustymas be rūpesčių.Perkraustymas