pianinu pervezimas vilniuje

Pianinų, fortepijonų, rojalių pervežimas Vilniuje

Tinkamai pervešime Jūsų pianiną – saugiai ir atsakingai. Esame pervežę daugybę pianinų. Siaurūs kolidoriai, laiptinės, sunkiai praeinamos vietos mums nenaujiena. Turime tinkamus įrankius gabenant pianinus. Darbuotojai puikiai išmano pianinų pervežimo niuansus, paruošia pianiną pervežimui, supakuoja ir tinkamai pasirengę atlieką pianino pervežimus.

Pervežta mažiausiai virš kelių šimtų pianinų

Atkreipkite dėmesį kad už pianino pervežimą su užnešimo paslauga yra mokama ne už valandinį įkaini o už atlikta darbą.Nes pianino svoris prasideda nuo 160 kilogramu.Juk yra skirtumas ar nešioti dėžutes ar pianiną.

Pianinų pervežimo kasdienybė

Pianinų pervežimas vilniuje
Pianinų, fortepijonų ir rojelių pervežimas vilniuje

Atvažiavę pas jus ir apžiūrėję pianiną ar jame nėra stiklainio ar indo su vandeniu pradėsime pakuoti.Pirma uždėtume minkštus pledus ir apvyniotume plėvele.Tada po pianinų dėtume slide ir pritvirtintume diržais.Slide reikalinga tam kad neapsidaužytu pianino kraštai ar nebūtu nulaužtas ratukas pianine.

Pianino svoris – vienas iš lengviausių aspektų, nes kraustukai komanda turi patikimus įrankius pervežant pianiną. Pianino pervežimas atliekamas naudojant specialias slides – kurios leidžia patikimai, saugiai ir lengvai pergabenti pianiną. Pianino pervežimas vienas iš papraščiausių darbų, atliekant tai tinkamai. Norint, kad pianino kraustymas būtų atliktas teisingai, patikėkite savo rūpesčius profesionalams.

Pianinų pervežimas

Pianinų, fortepijonų ir rojalių pervežimas vilniuje
Pianinų, fortepijonų ir rojalių pervežimas vilniuje
Pianinų, fortepijonų ir rojalių pervežimas vilniuje

Svarbus ir transportas juk reikalingi automobili prisegimai.Kad mikroautobuse pianinas nejudėtu ir neapsidaužytu.Taip pat svarbios ir sienos kad butu paminkštintos automobilio.Neblogai butu kad liftas ir mašinoje būtų jai reiktu patiems pianiną pakrauti į mašiną.Juk nenorėtumėte patys aukštai kelti pianino kai tarkim ji nunešėte ką tik iš penkto aukšto.Yra nelengvas darbas,tenka juos kelti per langus,verst ant šono nešant suktais laiptais.Nepamirškite tai patikėti tik profesionalams,kitu atveju galite susigadinti pianina,sienas ir sveikata.Juk nesinorėtu kad sutaupyti pora euru o vėliau gulėti lovoje su skaudančia nugara.

Pianinų pervežimas Vilniuje patikėkite tik savo srities prafiosionalams kurie turi tam skirta yranga bei supranta ką daro. Juk nenorėtume kad būtų apgadintas pianinas ar sienos. Juk tai yra nelengvas daiktas ir reikia išmanyti ką darai.

Vien dėl to į pianinų pervežimą negalima siųsti nepatirusiu žmonių kurie neišmano kaip tai atlikti. Bei reikia turėti ir jėgos kad galėtų atkelti pianiną bei ji panešti. Todėl mūsų darbuotojai dažnai nešioja ir rankom pianiną kai reikia išnešti pianiną iš buto iki laiptinės be pagalbinių priemonių. Kaip sakoma kad neatprastų dėl svorio ir galėtų kai reiks ji atkelti

Tinkamai subalansuotas pianino svoris gabenant – vienas svarbiausių dalykų. Netinkamai subalansuotas pianino svoris vežimo, pervežimo metu gali baigtis pianino sugadinimu. Pianino pervežimas mums nenaujas dalykas. Esame pervežę virš kelių šimtų pianinų, roljafų, fortepijonų.

Atminkite, kad Ppianino svoris prasideda nuo 160kg, toks didelis svoris ir pačio daikto didelių gabaritų, formos ir naudojimosi niuansų – išmanančių, atsakingų, profesionalių darbuotojų atliekamas tik tinkamai ir sklandžiai apgalvojus kaip patogiau pervežti patį pianiną, fortepijoną ar roljafą. Tinkamas išmanymas ir pasirengimas padeda atlikti pianino pervežimą saugų ir sklandų.

Pianino pervežimas atliekamas dažniausiai labai nepatogiose sąlygose, kai reikia pernešti per kelis kambarius, perkelti per durų staktas, stačius laiptus ir įvairiausio išplanavimo patalpas, kur netinkamai padėtas, stalas, kėdė ar spinta trugdys tinkamai pervežti pianiną. Puikiai išmanome fizinius dėsnius, kad didelio, sunkaus ir negabaritinio pianino pervežimas būtų atliktas kuo paprasčiau ir lengviau. Tinkamai įpakavus prieš pervežant pianiną ir puikiai pasiruošus, labai saugiau atliksime pianino pervežimą. Jums nereikės pergyventi ar galvoti ar nieko neatsitiko pianinui, fortepijonui ar roljafui.

Perkraustymo paslaugos pigiau

+370 653 606 69

...arba elektroniniu paštu