Baldų pervežimas

Baldų montavimas, pervežimas Vilniuje

Kraustymo transportas – pilnai paruoštas pervežti baldus. Automobilis turi specialiai paruoštus apkalimus viduje, kurie transporto priemonė pašalina įvairius kampus, kurie gali sugadinti baldo išvaizdą pervežimo metu, priedo to perkraustymo automobilio viduje – specialiai įrengti diržų įtvirtinimai, kurie leis tinkamai įtvirtinti baldus pervežant. Labai svarbu, kad įvairių formų ir dydžių baldai būtų tinkamai įtvirtinti pervežant. Važiuojant posūkyje, manevruojant baldai tinkamai įtvirtinti nesusigadina, nepraranda savo išvaizdos. Pagal Jūsų pageidavimus atliksime:

  • Supakuosime saugiai baldus pervežimui
  • Išrinksime baldus. Supakuosime ir surinksime naujuose namuose
  • Buitinės technikos pervežimas
  • Baldų krovimas – iškrovimas

Padėsime pervežti baldus. Jums nereikės rūpintis, kad gryžus iš po sunkios darbo dienos reikės sudėlioti baldus į jų vietas taip, kad galėtumėte ramiai gyventi. Gryžę į naujus namus, jausitės ne kaip svečiai, o kaip namuose. Po sunkios darbo dienos galėsite pasiilsėti ant sofos, puikiai išsimiegoti ant lovos.

Krovinis transportas

Siūlome baldų pervežimo paslaugas su transporto paslauga. Galite rinktis ar norite, kad baldus padėtume supakuoti, paruošti pervežimui, pergabenti baldus iki transporto ir nuvežus baldus išpakuoti, surinkti ir pastatyti į atitinkamas vietas. Jeigu pageidaujate galite tiesiog užsisakyti transportą, tokiu būdu atvyksime su tinkamai paruoštu baldų pervežimui transportu, padėsime tinkamai sudėti baldus, pritvirtinti ir nugabenti.

Beabejo automobilį bus ir įrankiai jeigu reiktų išrinkti ar surinkti baldus. Juk būna, kad neturite pasiėmę atsuktuvo ar šešiakampio. Taip pat krovininiame automobilyje – pledai (minkštas, storas audinys), kad galima būtų apsaugoti televizorių ar kitus jautresnius daiktus vežimo metu.

Vairuotojas visada patars kaip tinkamai susidėti baldus, bei juos prisegs automobyje prie sienos. Kraustukai darbuotojai puikiai išmano, kaip tinkamai prisegti baldus, kad pervežant trapios stiklinės durelės ir kitos baldų dalys išlikti kokios buvo.

Krovėjų paslaugos svarba

Kai yra planuojamas baldų kraustymas atminkite jeigu baldai – 5 aukšte be lifto ir kraustotės į 4 aukštą, ar tikrai jums užteks tik kraustymo transporto, be pervežimo paslaugos, gal geriau pasirinkti ir krovėjų pagalbos paslaugą. Juk be baldu užlipti į 4 aukštą kartais būna nelengva, o kai dar reikia nusileisti su baldais iš 5 aukšto ir juos poto pervežus užnesti į 4 aukštą tai tikrai nėra lengva. Kraustytojai kurie dirba nevienerius metus – pripratę ir jūsų kraustymą atliktų greičiau, kokybiškiau. Jūs sutaupysite savo jėgas bei laika ir apsisaugosite nuo grėsmes, kad pernešant sugadinsite baldus. Jums tereiks pasakyti kur daiktai turės važiuos ir krovėjai juos suneš į automobilį, bei saugiai juos pritvirtins automobiliyje. Perveš ir pastatys baldus kur pageidausite

Pervešime net didžiausius baldus

Jeigu bute – pianinas ar seifas turite pranešti apie tai kraustukai komandai, nes tiems daiktams neužtenka 2 krovėjų. Jeigu norite patys pernešti į perkraustymo transportą, būtinai pasakykite prieš susitardami dėl užsakymo. Kraustukai įmonė turi slides pianinams, dideliems daiktams, kurios labai palengvins perkraustymo paslaugą. Slidės labai palengvina perkraustymo procesą, nes jos dedasi po daiktu ir leidžiantis laiptais, pianino nereikia kelti, o tik prilaikyti.

Perkraustymo paslaugos pigiau

+370 653 606 69

...arba elektroniniu paštu