Buto perkraustymas


buto perkraustymasButo perkraustymas.O būna dienų lyg tyčia…
Papasakosiu vieną tokią iš pažiūros niekuo nesiskiriančią darbo dieną, kai nuo ryto iki vakaro atliekame įvairaus pobūdžio kraustymus. Pirmadienis – pati savaitės pradžia kai visi skuba, lekia ir nesidairydami į šalis siekia savo tikslo. Kam į darbą, kam į mokyklą, bet viskas vyksta paskubomis.
Krovininiu automobiliu važiuojame pas užsakovą, dabar yra 8:30 val. spėsime nuvykti laiku, nes atstumas nedidelis, o paslauga užsakyta 9:00 val. Reikia paminėti, kad užsakant paslaugą klientas užsiminė, kad pervežti reikės vieną lovą ir keletą asmeninių daiktų. Atsižvelgiant į tai ką klientas paminėjo, užsakymą turėtume atlikti plius minus per dvi valandas.

Štai mes jau prie kliento durų, pasirengę atlikti darba žengiame į butą. Na o čia lengvai nustembame – daiktų tiek, kad trumpai tariant darbuosimės tikrai ne dvi valandas. Ir nieko negali kaltinti, taip jau būna kai per ilgus metus savo užgyventą turtą įvertini kukliau nei yra iš tiesų.
Buto perkraustymas-pirmąjį devintos valandos užsakymą atlikome per keturias valandas. Viskas kaip ir būtų neblogai, tačiau šią dieną visi kraustymo ekipažai ir darbai jiems buvo suplanuoti pusvalandžio tikslumu.

Kai pirmame užsakyme užtrukome dviem valandom ilgiau teko veluoti beveik į visus toliau sekančius užsakymus. Labai apmaudu, kad būna dienų lyg tyčia, kai tenka pavesti klientus ir pas juos atvykti kiek pavėlavus nei buvo susitarta. Tačiau labai malonu pabrėžti, kad yra labai daug supratingų ir malonių klientų, kurie puikiai supranta ir įvertina, koks kartais sudėtingas ir ne visada tik nuo mūsų priklausantis šis darbas.

Ir, kad nebūtų tų dienų kaip tyčia patarsime visiems užsakant PERKRAUSTYMO PASKAUGAS daugiau mums papasakoti kiek ir kokių daiktų turėsime gabenti, taip pat gal jums reikės atlikti išrinkimo ir surinkimo paslaugas, o galbūt jūs turite stambiagabaričių daiktų. Atliekame ir daiktų išmetimo paslaugą į sąvartyną. Informatyvus pokalbis užsakymo metu bus puiki pagalba kraustymo komandai, kuri tiksliau ir greičiau galės atlikti savo darbą.
Linkime lengvų, greitų ir sklandžių persikraustymų mūsų klientams.Buto perkraustymas