Kalėdų karštinė blog
blogPraėjusiais metais sau pažadėjau, kad per ateinančias Kalėdas nepasiduosiu tai visuotinei „Kalėdų karštinei“. Bet jau pastaruoju metu atrodo, kad šio pažado taip ir neištesėsiu… Kur tik nepažvelgsi, visur tvyro Kalėdinė nuotaika.

Prekybos centrai jau pasipuošę, o lentynos nukrautos įvairiomis kalėdinėmis prekėmis, visur skamba kalėdinė muzika, per televiziją vien tik šventinės reklamos. Kartais net atrodo, kad ir žmonės prieš didžiasias metų šventes tampa geresni, noriai vieni kitiems padeda, su džiaugsmu dalyvauja įvairiose labdaros akcijose.
Puikiai pamenu praeitus metus, kai perkraustymo paslaugos pasitarnavo beglobių gyvūnų prieglaudai atveždamos naujus namus – būdas. Ir tai toli gražu ne vienintelis geras darbas atliktas per praėjusius metus. Juk artėjant šventėms visada norisi padėti tiems, kuriems gyvenimas nėra ypatingai dosnus.
Pažadai liko pažadais, o kalėdų karštinė neaplenkė ir mūsų namų.

Jau kuriame planus kaip puošime kalėdų eglę ar kokias kalėdų dovanas dovanosime savo artimiesiems. Visada norisi būti išradingiems ir originaliems renkant dovanas. O pati sunkiausia užduotis – išrinkti kalėdų dovaną mūsų mažiesiems vaikams. Žaislų pasirinkimas ir gausa šiais laikais toks didelis, kad tai tampa tikru galvos skausmu tėveliams. Neretai vaikai patys pasako kokios dovanos jie norėtų sulaukti iš kalėdų senelio, bet dažniausiai tėvų ir vaikų požiūriai į dovanas išsiskiria.

Vaikams žaislai dažnai yra tik mados klausimas, o tėveliai norėtų, kad tai turėtų kažkokią išliekamąją vertę. Tikras iššūkis tėveliams rasti madingą ir naugingą kalėdų dovaną vaikams.
Blog.Tačiau dovanos ir visi kiti šventiniai rūpesčiai nublanksta prieš tą nepamatuojamą turtą – buvimą kartu su visa šeima per didžiasias metu šventes. Ilgi pašnekesiai, juokas ir vaikų krykštavimas, šventinė muzika ir svečių šurmulys – štai kur tikras šv.

Kalėdų džiaugsmas. Kartais norisi, kad tas nuostabus laikas tiesiog sustotų, o tada pagalvoji, kad Kalėdos juk niekur nedingsta, jos išlieka mūsų širdyse. Visas tas gerumas, džiaugsmas ir meilė, kuria mes dalinamės per šventes pasilieku su mumis ištisus metus, tik vieni tuo moka pasinaudoti, kiti ne. Viskas labia paprasta. Išmokime džiagtis paprastais dalykais, o šv. Kalėdų dvasią nešiokimės širdyse ištisus metus. Kai kasdienių darbų rutinoje pristigsime gerų emocijų visada jų rasime savo prisiminimuose. Branginkime kiekvieną minutę kurią praleidžiame kartu su savo šeima.